O nas

AWBUD Żelbet świadczy usługę realizacji kompleksowych prac żelbetowych wykonywanych własnym potencjałem inżynierskim oraz wykonawczym. Specjalizuje się w wykonawstwie obiektów przemysłowych, użyteczności publicznej, obiektów biurowych i handlowych, budownictwa mieszkaniowego, ochrony środowiska i infrastruktury.

Posiada ponad 28-letnie doświadczenie i 450 zakończonych kontraktów w budownictwie ogólnym i przemysłowym. Zespół profesjonalistów oraz wdrożone nowoczesne metody zarządzania pozwalają oferować inwestorom kompletną usługę według wysokich standardów.

Doświadczenie w kompleksowej realizacji prac żelbetowych zdobywane od 1989r. daje gwarancję najwyższej jakości prac oraz terminowej realizacji zadania. Jakość usług, koszt i ich terminowość stanowią podstawowe wartości którymi kierujemy się przy realizacji naszych zleceń. Jakość produkcji i usług jest realizowana zgodnie z systemem wewnętrznych procedur opracowanych przez kadrę doświadczonych inżynierów.

Lokalizacja przedsiębiorstwa w Zawierciu, w bliskiej odległości Katowic, Krakowa, Częstochowy i Kielc, pozwala na docieranie do najważniejszych ośrodków przemysłowych i inwestycyjnych tego regionu Polski. Szybkiemu dotarciu do klientów i partnerów służy sieć biur regionalnych w Warszawie, Katowicach, Wrocławiu i Poznaniu.